הזעת יתר שאלות ותשובות מומלץ לקרוא לפני ביצוע הטיפול

בעולם הרפואה ישנן בעיות קטנות וגדולות. הבעיות הרפואיות הגדולות לפעמיים אפילו מסכנות חייו של אדם מסוים וממומלץ להשקיע את כל המשאבים האפשריים על מנת לנסות לפתור את הבעיה ולהמנע ממצב של סיכון חיים. אחד הכלים החשובים שיש לנו על מנת לאתר ולהבין טוב יותר בעיות רפואיות הוא מכשרי ה mri שעובד באמצאות טכנולוגיות מתקדמות ביותר והחשיבות האבחון היא משמעותית ביותר לכן מומלץ לבחור טוב את מקום הבדיקה ואף מומלץ לקבל דעה נוספת.

קיימות בעיות רפואיות שלא מסכנות את חיינו אבל כן גורמות לנו לאי נוחות גדולה ביותר. אחת הבעיות האלה מיני רבות היא הזעת יתר.

 

מהי הזעת יתר?

הזעת יתר הינה תופעה רפואית שמתבטאת בכמויות זיעה גבוהות מהרגיל ומכפי הצורך. בעיקר ניתן להבחין בכך בבתי השחי, וכן בקרקפת, בגב ובכפות הידיים והרגליים.

 

איך אפשר לטפל בבעיה?

ישנן מספר שיטות טיפול בהזעה מרובה. דרך אחת היא לנטרל את תאי העצב שמפעילים את בלוטות הזיעה (באמצעות ניתוח או בוטוקס), ודרך נוספת, אפקטיבית במיוחד, היא חימום בלוטות זיעה והמסתן כך שהן למעשה מנוטרלות.

 

 

כמה זמן מחזיקות מעמד התוצאות?

תוצאות טיפול בהזעה מרובה באמצעות בוטוקס מחזיקות מעמד כחצי שנה. המסת בלוטות זיעה באמצעות מכשיר מירה-דריי (miraDry) מעלימה את התופעה המתסכלת לתמיד – שכן הגוף לא מסוגל לייצר בלוטות זיעה חדשות במקום אלה שהומסו.

 

האם העלמת בלוטות זיעה מסוכנת?

לא.

 

הטיפול עצמו בטוח לחלוטין, ולמעשה רק בלוטות הזיעה נפגעות ואילו תאי עור, תאי שריר ותאי שומן באזור המטופל כלל לא נפגעים. בנוסף, גם אחרי טיפול במכשיר מירה-דריי נשארות בגוף בלוטות זיעה, כך שמתבצעת הפעולה החיונית של צינון הגוף אולם נמנעת התופעה המביכה של הזעה רבה מדי.

 

כמה זמן נמשך הטיפול?

טיפול באמצעות miraDry נמשך כשעה. ההמלצה היא להגיע לשני מפגשים, בהפרש של כ-3 חודשים האחד מהשני, וכך להגיע למקסימום שיפור ולמינימום זיעה.

 

האם ישנן תופעות לוואי לטיפול באמצעות מכשיר מירה-דריי?

הטיפול ב-miraDry אינו פולשני, ולכן תופעות הלוואי מינימליות: במהלך הפעולה של המכשיר החדשני עשויה להיות אי נוחות מסוימת, אם כי אין שום כאב ובכל מקרה ישנו אלחוש של האזור המטופל. לאחר השלמת הטיפול, שנמשך כאמור כשעה, תיתכן נפיחות קלה ועוד תופעת לוואי אפשרית היא ירידה בתחושה שמאפיינת את החלק העליון של היד ואת האזור סביב בית השחי. פעולת המירה-דריי יוצרת גם אדמומיות ובנוסף בית השחי עשוי להיות רגיש – כל תופעות הלוואי האלה מתפוגגות בהדרגה תוך זמן קצר.

 

מה צריך לעשות לפני הטיפול?

מספר ימים לפני הטיפול יש לגלח את בתי השחי. זוהי למעשה ההכנה היחידה הנדרשת. ביום הטיפול מומלץ ללבוש חולצה שפתחי הזרוע שלה לא צמודים ושקל לנקותה. מתחת לחולצה – גופייה (נשים יכולות לבחור גם בחזיית ספורט).

**קונסול ניטור של ג'ומלה**

**Session**

**מידע פרופיל**

**שימוש בזיכרון**

**שאליתות בסיס נתונים**

**Parsing errors in language files**

**Language Files Loaded**

**מחרוזות לא מתורגמות**